Pokud by někdo měl být uražen, tak jsou to muži díky článkům na ženských webech. Muži je ale nečtou a tak nebývají uražení

Všechny ženské magazíny hází na viny na muže a hovoří o mužích buď potupně, nebo jako o tichých služebnících co fungují buď dobře a nebo špatně. Není to nic neobvyklého, protože jak víme z kaskády emocionální závislosti, ženy nemají v duši schopnost ani povinnost řešit emocionální stavy mužů. Tisíce a tisíce časopisů a článků trvale uráží muže, ale muži je nečtou, tak to neví. Zatímco web pro muže ženy přímo přitahuje, hledají zde totiž návody na ovládání mužů.

DigitálníVztah nehází špínu na ženy, jen popisuje současný stav. Pokud je někde špína, tak tam je. Tím, že o tom nebudeme mluvit se to samo nevyčistí. To, že má DigitálníVztah pravdu je jasně demonstrováno skutečným stavem vztahů, který je přesně tak kalamitní, jak moc je civilizace více technická a více západní. V některých částech světa je toto už na úrovni národní katastrofy, viz například Japonsko. A tato katastrofa čeká všechny země vyvinutého západního světa a postupně všechny, co se dále vyvinou.

Shlédnutí: 200