Tím že ženy díky emocionální kaskádě nevnímají emoce muže, potřebují z okolí čerpat RADY. Tyto RADY jim pak pomáhají určit, jak v aktuální muži ovládané společnosti uspět se strategií sexuálního uplatnění vlastního těla.

Ve společnosti ovládané Druhou morálkou femfa ženy přebírají zle míněné, záměrně chybné rady propagandy femfa. Tím pádem postupují vždy špatně, prakticky by se dalo říci, že systém je žene vždy k sexu s nesprávným mužem. Jak je toho dosaženo?

Jedním z tlaků, jak donutit ženy souložit pouze s nesprávným mužem je ženám vnucená tato záměrně chybná RADA:
Muži jsou stroje na sex. Musí souložit jen s tou, která mu to dovolí. Tím pádem když chceme nějakého muže ovládnout, tak ho pusíme k sobě do postele.

K této radě se přidává naprosto vyhraněný většinový názor sedmého stupně, popsaného v článku Milníky. Tedy myšlenka, že plošné odpírání sexu celou ženskou populací povede nutně k tomu, že ženy muže ovládnou k “poslušnosti” jejich rozhodnutím.

VŠE JE ALE ZALOŽENO NA CHYBNÉ MYŠLENCE, využívající faktu, že ženy nechápou emoce muže

Vše je založeno na pro ženy líbivé, nicméně nepravdivé myšlence, že souložení je stejné co láska, nebo že souložení muže k lásce vede. To ale není pravda. V případě ženy je tělesnou funkcí, že její ženská láska vzniká k muži, který jí působí rozkoš a orgasmy. Ale žena nemiluje muže jako muž miluje ženu. Muž miluje ženu jako svou rodinu ve smyslu emocionální kaskády směrem dolů, tedy ve smyslu směrem k dětem. Ženu jako nedílnou součást své starostlivosti a ochrany. Muž miluje svou ženu stejným způsobem, jako své děti s ní. Žena tímto způsobem miluje JEN svého syna. Muže miluje za jeho mužnost, za jeho schopnost vést její tělo a pomoci mu realizovat jeho sexuální cíl. Když muž neplní ženě tyto funkce, není milován, je zavržen a nahradí ho v jejím srdci jiný, vhodný muž.

Sex je činnost, která lidi sbližuje. Umožnuje dvěma rozdílným myšlením najít krásné společné tělesné téma, které přináší oboustrannou radost a uspokojení.

Ale sex není a nemůže pro muže být náhradou za lásku k milované ženě, stejně jako pro ženu nemůže být sex náhradou za lásku k dětem!

Odpíráním sexu obecně ženy svého vysněného cíle nejen že nedosáhnou, ale dosáhnou PRAVÉHO OPAKU. Když ženy plošně sex nedělají (tedy odmítají ho, s opovržením ho nazývají “kamarádský sex”, a že nechtějí “kamaráda s výhodami”), samozřejmě že neskončí v posteli s mužem co je miluje, ale s tím, komu to dovolí. Tedy ženy si samy nabíhají do problému, že si začnou své tělo sexem zamilovávat do muže, který s nimi souloží nikoliv proto, že je miluje a chodí proto JEN ZA NÍ, ale prostě chodí k ní proto, že jako jediná je ochotná souložit!

Pro snadnější pochopení ještě jiná formulace:

Když všechny nezadané ženy normálně kamarádsky souloží když mají večer čas, muž zcela zaručeně bude chodit časem JEN A JEN za tou, kterou miluje. Nebude mu dělat sebemenší problém oddat se své vyvolené takovým způsobem, že z ní udělá svou rodinu, manželku, matku svých dětí.

Pokud ženy poslechnou falešné rady a zlý hlas, nebude souložit prakticky nikdo a vyhledávání manželek se ZASTAVÍ. Bude se čekat pouze na samovolná rozhodnutí žen a nastane přesně ten demografický výsledek, jaký nastal nyní. Ženy to pořád zkouší vyhrát, souloží se stokrát méně než kdykoliv předtím, a ženy se pořád zamilovávají jen do jimi náhodně vybraných milenců, které si do své postele pozvaly. Tím se prohlubuje gendeová enemizace, ženy plošně muže nenávidí kvůli tomu, že si je chtějí vybírat za manželky. Jak drsně ironické…

Shlédnutí: 257