Směšná, ale absolutně převažující argumentace současných žen

Současné ženy žijí v absolutní frustraci z toho, že nedokážou pochopit svojí roli ve světě. Jejich chybně naučená vzorce chování jdou proti jejich vlastní psychice a proti ženskému tělu.

Důležité je, aby si dnešní muž uvědomil všechny pasti, do kterých je naše společnost uváděna!

Ženy chápou, že ve vztahu chyby manželčina činnost. Proto požadují činnost manželky po muži. Svoji nečinnost pak omlouvají tím, že ani muž nechce vykonávat úlohu manželky a tak ani ony nemusí vykonávat roli manželky.

Ženy jsou dnes systémem vychovávány pouze do mužské role, tedy do role, která automaticky vyústí v pozici svobodné matky. Tím se postupem času stále více zabydlují v mužské roli. Prakticky normálně zvládají mužský způsob života, až na jediný detail: Každý další krok ke zvládnutí mužské role je nenávratně vzdaluje od přirozené role manželky. Takže schopná žena samozřejmě dokáže převzít mužskou roli, ale pro muže je tím pádem už odepsaná. Sama si ale neuvědomuje, že si zničila možnost být ženou a dostává se do frustrace, kterou se pokouší žena zlomit až do konce života. V průběhu plodného života se snaží používat muže k nějakému částečnému sebeuspokojení, nakonec se ale většinou emocionálně dítětem, které jí poskytne částečnou

Shlédnutí: 173