To, že se holka zajímá o tom co děláte nebo co cítíte patří jen do romantických příběhů

Ve skutečnosti žádná z digitálních dívek internetové doby nedodržuje duševní hygienu a je ráda, že dokáže myslet sama na sebe. Přebytek informací okolo nás nutí ženy myslet jen na svůj vlastní prospěch, přesně podle ideálů femfašizmu. Díky skutečnostem popsaným v kaskádě emocionální závislosti víme, že žena ani nemá v “popisu práce” zajímat se o to, co muž emocionálně prožívá. Naopak, když pozná, že je muž v emocionální nerovnováze, okamžitě na něj začne používat shit testy aby zjistila, jak moc je ještě použitelný. Pokud nabyde dojmu, že muž je emocionálně rozhozený, opustí ho.

Žena se proto uchýlí k tomu, že se k chlapovi chová jako k neživé Věci, jako například k autu. Co to znamená?

Znamená to, že ji nezajímá vaše čest, zda netupí Vaší hrdost, zda Vas svým chováním neponižuje, zda se vůbec cítíte dobře, jaký máte plán. Prostě zaujme typické chování k Vám jako k neživé věci. To ale neznamená, že se to nebude projevovat láskyplně a pečovatelsky. I o oblíbené auto či kabelku by se takhle starala. Ale u auta se také nestará zda je hrdé nebo co si myslí.

Je to způsobeno tím, že Vás a vaše plány nepotřebuje. Už má své vlastní.

Přes milióny rad jakou taktiku na sbalení muže, které si přečetla a nebo viděla se vůbec nedostane k podstatě věci. Totiž že muž a žena jsou jeden druh, který se přirozeně doplňuje. Není proto zapotřebí žádná naučená zaručení funkční praktika manipulace s mužem.

 

Shlédnutí: 597