Položka “vážný vztah”. Shit test, který je napevno zabudován ve formulářích seznamek!

Většina mužů vůbec neprochází přez tento shit test. Muži většinou odpovídají po staru, podle svého srdce. Tedy jako by odpověděli v 19. století. Odpovědí: “Ano, samozřejmě chci vážný vztah”. Muži zmanipulováni femfašizmem se bojí odpovědět cokoliv jiného, aby nebyli shittesterkou ODMÍTNUTI a neměli by pak sex. Ve skutečnosti se ona ptá proto, že chce pocítit maskulinitu svého sexuálního partnera a rozlišit, zda je kamarád z friendzone nebo muž na sex.

Takto se ale odpovídalo ve staletích, kde společenská konvence a morálka jasně definovala nadřazenou roli muže! Dnes touto historickou odpovědí souhlasíte s podmínkami, které si představují ve své fantazii dnešní ženy! Tedy že jste podřízený služebník ženského pokolení, který může být po splnění podmínek připuštěn ke styku.

Bičova rada: Nenechte se vlákat do chybné odpovědi. Samozřejmě neodpovídejte. Odpovězte otázkou nebo konstatováním. Co třeba takto: “Hodně toho nabízím, co nabízíš ty?”

Sousloví “vážný vztah” je obludný konstrukt femfašizmu, má nahradit pojem “manželství” tak, aby pro ženy zněl výhodněji

V myslích dívek vychovaných současným systémem znamená “vážný vztah” asi toto:

Pokud muž splní všechny podmínky, může plnit mé potřeby a to pro něj bude odměnou. Pokud se odchýlí od mých podmínek, poruší tento hodně vážný vztah a můžu se ho oprávněně zbavit. Pak mě zabezpečí můj partner stát.

Zhlédnutí: 1114