Ve vztahové komunikaci žena nepoměřuje morální hodnoty

Když tvrdíme, že žena nechápe emoce muže, má to mnoho dalšíh podstatných nevýhod. K jednim z nich patří, že Vaše kladné vlastnosti ona nepoměřuje žádným skutečně morálním měřítkem. Prostě, nechápe Vaše emoce, což znamená že nechápe ani dobré emoce ani špatné emoce. Jen se snaží vše využít ve prospěch své sexuální strategie.

Okolní svět ale samozřejmě musí tvrdit opak

Femfašistické weby ale i holčičí inzeráty samozřejmě (a právě proto) tvrdí OPAK. I holky v inzerátech hledají muže “pravdomluvného, čestného, spolehlivého”, ne ale pro jejich lásku k morálce, ale s vidinou, že se to dá dobře POUŽÍT.

Případné vysoce morální mužské vlastnosti dnešní žena použije způsobem pro ní typickým, POUŽIJE TO

Pokud jí dnešní společnost nedává žádné mantinely slušnosti, vždy to pak vypadá jako že to ZNEUŽIJE ve svůj prospěch. Vždyť například dnešní svobodné matky chtějí připoutat své úlovky do trvalého služebnictví právě tak, že jen zneužívají mužský smysl pro odpovědnost ve svůj prospěch. Prostě čekají, že po sexu a otěhotnění s nimi slušný muž musí zůstat. Využívají femfašistických shit testů že prostě kdo zplodil je povinen sloužit a snaží se utajit fakt, že žena co se nechová k muži s úctou si nezaslouží pozornost a muž není povinnen se s protivnou ženou obtěžovat.

Bičova rada: Je velmi trapné si myslet, že ona ocení Vaše morální vlastnosti. Že řekne: “ó, ten je tak úžasný jak je spravedlivý a pradomluvný”. Nestane se tak, spíše stokrát uslyšíte o tom, jak jste jí nesplnili toto a toto a že to vlastně nikdy nesplníte. Nedá se na to reagovat více maskulinně, než takové ženské výpady trestat.

 

Shlédnutí: 225