Tisíce článků v médiích vnucuje mladým chlapcům shit test feministickou pohádku, že muži jsou přirozeně promiskuitní a že za častý sex s náhodnými partnerkami ani nemůžeme. Že jsme něco jako neadrtálci a primitivní tupí lovci. Když nám to dobře holky podají, a polechtají naše ego, vlastně s nimi muži soulasí!

Opak je pravdou, ženy to tvrdí aby zamaskovaly neúspěch ženské emancipace a neschopnost žít v rodině

Femfašistické pisatelky tak chlapce veřejně pomlouvají a zostuzují. V naprosté většině si to muži nechají líbit a ještě přikyvují. I poměrně svalnatí a poměrně silní muži se bojí nesouhlasit s touto femfašistickou pomluvou, aby nepřišli o možnost alespoň nějakého příležitostného sexu.

Tento shit test většina mužů neprokoukne a odpovídáme na něj špatně, prostě nás přechytračily

Bičova rada: My muži si často myslíme, že souhlas s touto hnusnou pomluvou o naší přirozené promiskuitě nám “přidává maskulinitu”!! Ve skutečnosti nás jen ženy shit testují, zda jsme fakt jen ovladatelní sráči, kterým se rozepne poklopec pokaždé co si vezme legíny. Běda těm co neznají Maxima Regula!

Proč je toto trapné obvinění mužů tak mohutně propagováno?

Ženy se stydí za to, že díky nepřítomnosti maskulinity u mužů ve svém okolí musí občas souložit i s muži ve friendzone. Má při tom pocit nezdravého sexu u kterého nechce otěhotnět. Z tohoto pro ní nepříjemného emocionálního stavu se dostane vytvořením emocionální pravdy, že chudák kluk za to vlastně nemohl. Samozřejmě že i tento ženský problém není REÁLNÝ, je to jen vnitřní konflikt ženy a zacyklení chci přesně to, co nechci.

Umíte si představit, že

 

 

Shlédnutí: 538