Sacharidy vedou k rychlé tloušťce. Mědvědi o tom ví své.

Mladý muž by měl vědět a počítat s tím, že i žena má různé fyziognomické nastavení. Jsou dívky tenké, které mohou dělat co chtějí a zůstanou tenké, a jsou dívky ramenaté, které se udržují tenké právě sportem. Sport je chvályhodná aktivita, ale musíme počítat s tím, že zrovna vaše dívka, co není fyziognomicky tenká, vypadá štíhle jen pokud aktivně sportuje. Okamžitě po přerušení tvrdého sportovního drilu pak může nastat absolutní body morphing a ze štíhlé dívenky je plnoštíhlá dáma.

Nízkosacharidová dieta, aneb nebojte se tučných jídel

K uvedenému jevu velmi přispívá současný stravovací trend, marketing prosazuje k jídlu výhradně SACHARIDY a karbohydráty obecně. Lidé tak mají obrovský přísun čisté rychlé energie z jídla, typicky lidé snědí 4x až 5x více jídla, než potřebují, pokud jedí výhradně sacharidy. Sacharidy dokáže lidské tělo využít jako okamžitý zdroj energie a zbytek se ukládá do tuků. Po dlouhodobém sacharidovém šílenství také dochází k velkému ztučnění jater, organizmus pak není schopen s tělesným tukem nijak pracovat.

Řešením je dieta s přebytkem energie z tuků a s minimem sacharidů. Velmi výhodné je doplnit jí plnou očistnou kúrou acetonově extrahovaným ostropestřecem mariánským. Ten velmi účinně napomáhá obnově správné funkce jater.

Nejhorší jsou případy, kdy svět začne 14letou dívku děsit, aby nejedla žádné tuky. Vysloveně jí nutí, aby se čemukoliv tučnému vyhýbala a ona pak žije v krátkých cyklech malých dávek rychlých cukrů. Často můžeme takové dívky vidět jíst cukr z cukřenky po ránu, protože jsou úplně energeticky na dně.

Zhlédnutí: 201