Vyznal jste jí lásku a ona se hned sekla? Je to přirozený shit test na Vás.

Žena se v rozmnožovacím rituálu chová JEN na základě pudů. Proto je pudy řízeno veškeré její chování. Nedá se jí moc vyčítat, proč se chová jak se chová. Ona se tak chová, protože je to tak v její hlavě dáno.

V soušasnosti se ženské chování přizpůsobilo novému prostředí elektroniky, netělesné komunikace, anonymního hmyzího vábení a také všeobecnému femfašizmu. Proto mají i projevy ženského pudového chování jinou podobu. Jeho mechanizmy a důvody jsou ale stejné.

Po tom, co muž dívce oznámí svou lásku k ní a žena ví, že je to pravé, musí pudově provést TEST

Je to v podstatě zcela přirozený SHIT TESTING. V dnešní morálce je neexistencí skutečných morálních norem a společenské konvence má tento test PONĚKUD OBLUDNOU PODOBU, a jeho nechutný průběh odradí většinu skutečně zamilovaných mužů.

Musíme si uvědomit, že ženě se v mozku připravuje SHIT TEST kalibrovaný nikoliv podle muže, ale shit test se kalibruje podle duše té dívky. A duše dívek jsou dnes mnohem drsnější než by měly být. Proto i shit test bude totálně nechutný a drsný.

Průběh iniciačního shittestu ve 21. století

Poprvé v historii si zde můžete přečíst důvody a průběhy iniciačního shittestu žen z femfašizmu 21. století.

Tento shit test je ale skutečně legitimní. Žena prostě MUSÍ otestovat, zda muž má pro ní hodnotu jako nadřazený muž. Musí tedy připravit nejtěžší situaci a sledovat, jaké muž vymyslí řešení aby vzdoroval jejím nápadům.

Jak to začíná?

Všechno to začne tím, že muž ženě oznámí, že s ní plánuje život.

Pokud žena cítí, že je to skutečné, připraví si VZDOR, pokud možno nesplnitelný požadavek, který krutě přednese muži.

Potom žena pudově sleduje, jak si s nesplnitelným požadavkem muž poradí. Zda jako muž, nebo zda nezačne dělat fňukáníčko.

Zde žena sleduje, zda muž má nějakou hodnotu ve vztahu. Jediná správná reakce muže je, že tento požadavek smete ze stolu a ženu za jeho vznesení potrestá. Pokud to neudělá, ženin pudový systém vyhodnotí muže jako NEPOUŽITELNÉHO pro další život.

 

Systém využívá tohoto modifikovaného přirozeného shittestu k tomu, aby zajistil že žena bude vždy s nesprávným mužem.

Tento shittestový nápor většinou nemůže ustát muž, který ženu opravdu miluje. Nastane shittestový potrat. Naopak náporem projde muž, kterého MILUJE POUZE ŽENA, zatímco on jí NECHCE. Tím má Systém zaručeno, že žena se bude po zbytek života trápit,

Shlédnutí: 404