Jedním ze silných syntetických shit testů na všechny muže je společensky akceptované tvrzení o “přirozenosti mužské promiskuity”. S posměchem se uvádí, že důkazem mužovo ubohosti je, že prostě musí osouložit každou. A kdo to dělá, je tedy zavrženíhodný. Toto tvrzení je klasickým příkladem femfašistického shit testu, který existuje proto, aby mohly ženy ovládat muže, kteří s nimi nechtějí být.
 
Skutečnou pravdou je, že pokud si muž vybere svou ženu, nemá pro něj žádný smysl souložit všude možně, když jej přitahuje jen jeho vyvolená. Pokud se ale ženy rozhodnou, že k sobě začnou připoutávat muže, kteří si je nevybrali, musí používat metody společného (společenského) nátlaku. Tedy v podstatě pomluv, před kterými se muži stydí.
 
Vlažný sex s partnerkou kvůli okamžité potřebě se nedá srovnat se sexem s vyvolenou dívkou. Je to něco úplně jiného. Sex s vnucující se partnerkou nemá emocionální naplnění a není o nic lepší než sex s náhodnou přítelkyní. Sex s vyvolenou dívkou vede k emocionálnímu naplnění a vzniku skutečné lidské rodiny a lásky.

Shlédnutí: 302