Sledování televize jako kulisy je neodnaučitelný návyk pro relaxaci masy

Televize každý den ukazuje v televizních seriálech přesně to, co chtějí lidé vidět. Tedy… převážně ženy. Je zajímavým faktem, že televize nikdy neukazuje JAK TO JE VE SKUTEČNOSTI, protože to by nemělo smysl to ukazovat. Televize musí BAVIT a proto ukazuje věci TAK JAK NEJSOU, ale jak by se lidem (ženám) líbilo aby byly. Televize ukazuje každodenní kapitalistický sen plný femfašizmu.

Ženy koukají v televizi rády na své sny

Tak jako každá ideologie, i dnešní demokratický kapitalizmus ukazuje v televizi sen, jak by to mělo vypadat. Ukazuje lidem lidi takové, o jakých sní že budou.
Lidé v TV seriálech řeší hypotéky, zařívají úspěchy v práci a podnikání, kupují domy, ženy nachází své muže jako zdroj uspokojení svých emancipovaných potřeb. Ženy vidí metody, jak ovládat muže, které v televizi tak báječně fungují a muži v televizi reagují PŘESNĚ TAK, jak si to ženy představují. Je to neuvěřitelně lákavé na koukání a lidé se tím rádi obklopují, neboť jim to lechtá sebevědomí a pýchu.

Bohužel, člověk vnímá vše co přijímá OČIMA jako důvěryhodnou pravdu. Sice se dokáže chvíli přesvědčit, že se “dívá na fikci”, ale pokud se dívá dlouho, automaticky přijímá sledované vztahové jevy a společenskou módu jako fakt. Toho využívaly a využívají všechny ideologie už od prvního televizního vysílání!

Bičova rada: S tímto už se nedá dělat nic. Sice můžete ženám říkat, že v televizi není realita, ale už toho jejich mozek přijal skrze tuto fikci tolik, že už nedokážou rozlišit fikci od reality.

Shlédnutí: 210