Propaganda femfašizmu dělá v médiích ze svobodné matky glorifikovanou hrdinku hodnou následování

… i to je jasný příklad, jak femfašizmus obludným způsobem pokrucuje morálku do Druhé morálky, nepřirozené a ohavné. Přesto v médiích to vypadá tak hravě a barevně.

Femfašizmus ví, že zlikvidoval rodinu. Udělal to záměrně. Aby se ale lidé nechtěli z této pevné ideologie v pudu sebezáchovy vyvléknout, vytváří náhradní emocionální zabezpečovací pouto PRO ŽENY. Systém se nabízí, že bude sám partnerem žen pro dosažení jejich částečného emocionálního naplnění.

Stát se nabízí jako otec dětí, pomocí takzvané podpory pro matky bez mužů. Stát je dokonce tak hodný, že spolu s ním má žena právo i obrat otce o peníze. Partner stát jí u muže vydupe alimenty. Né snad proto, že by peníze neměl jinde, ale spíše proto, aby vyděšené mamince ukázal, že je silnější partner, který si se slabším dokáže poradit a poroučet mu.

Jméno pro ženu muže je Manželka, jméno pro manželku femfašistické ideologie je SAMOŽIVITELKA

Samoživitelka je manželka ultra femfašistické společnosti. Jelikož femfašizmus vytváří iluzi, že partnerství žen se systémem je JEDINÁ MOŽNOST, ženy tuto roli naprosto vítají a hromadně se do ní vdávají.

Jiný termín pro slovo “samoživitelka” je “svobodná matka”

Pro muže samozřejmě femfašizmus žádnou kompenzaci nemožnosti emocionálního uspokojení z emocionální kaskády NENABÍZÍ.

Samoživitelkám je povoleno sexuální vyžití s muži v neomezeném množství, k tomu jsou jim dány prostředky v podobě seznamek a facebooku, kde ženám chodí stovky ztopořených penisů a nabídek k rychlému sexu. Ideologie femfašizmu se pak postará o to, aby ženské chování bylo pro muže a děti co nejvíce destruktivní a aby rostla jedině Druhá Morálka!

Zhlédnutí: 1408