Často muži s hrůzou sledují, jak jim samosnubná žena plánuje život bezohledně, ultrasobecky. Vůbec jí nezajímá mužův pohled na věc a nestará se o to, co muž cítí. A už vůbec jí nezajímá, zda některé věci vůbec jdou technicky či finančně zvládnout.

Jen si muže shit testuje a je v klidu, neboť on shit testy prochází dobře. Ženu ani nezajímá, že muž prochází jejím testováním jen proto, že ona ho nezajímá, není jeho láska a nemá o ní zájem.

Neplačme, není to nic nepřirozeného. Tisíce let se ženy staraly jen o svou roli a počítaly s tím, že vládnoucí muž vše již má zařízeno a postará se o vše své jen sám.

Podpora ženy spočívala vždy v tom, že žena se starala o ženské věci v rodině svého muže, zajišťovala výchovu další mužovi generace.

Dnes muž nenachází žádnou morální a emocionální pomoc u digitální dívky. Ta se nestará ani o věci v jeho rodině, neboť se stará jen o sebe, a je většinou svobodnou matkou a pro svou hormonální pohodu vychovává kompenzační dítě někomu neznámému, kdo už v životě dítěte nebude figurovat.

Digitální dívka jen hledá muže, kterého by mohla použít pro uspokojení svých potřeb, které se řídí následováním veřejné Druhé Morálky a jejích ideálů.

Shlédnutí: 150