Shrňme si tedy odpověď na základní ženskou otázku současnosti: “Proč jsou všichni muži tak bezcitní a zvrhlí a proč se baví jen o sexu”.

  1. Protože internetová komunikace se NA NIC JINÉHO NEHODÍ. Nehodí na flirt ani svádění, ale hodí se jen na anonymní povídání o sexu
  2. Protože sdělování informací mezi lidmi je DNES DOSTATEK. Lidé spolu komunikují mnohem více. A pak ve fyzickém setkání už potřebují hlavně jen doteky těla.
  3. Protože muži přeci vědí, že ženy jsou na internetové seznamce proto, že potřebují sex.
  4. Protože většina digitálních dívek sedí jen u internetu a nesouloží. Tím je obecně u digitální populace nesmírně malý počet pohlavních styků.
  5. Protože pro ženy je “obrovský” zájem o ně na internetu velmi přitažlivý a hned na něm mají ZÁVISLOST.
  6. Protože metrika umělé inteligence internetových seznamek je neustále optimalizována proto, aby se lidé NEMOHLI SEZNÁMIT, internetové seznamky jsou totiž výdělečná aktivita kuplířského typu.

 

Předem si ale řekněme následující fakta:
Prakticky všichni lidé, a to především ženy co tráví u mobilu obrovský čas, považují všechno z internetu za věrný obraz reality. Je to jen trapná iluze. To co je na obrazovkách je jen to, co se do netělesné komunikace elektronické hodí. Realita se na obrazovky nehodí a proto tam vůbec není. Také v běžném životě se ženy nesetkávají se stejnou reakcí jako na netělesném internetu.

Shlédnutí: 270