Dnes jsou ženy vychovány proti vztahům, a to tu NIKDY NEBYLO

Situace: Muž má chřipku a usoudí, že se tím bude řídit. Ženu to nezajímá a chce ho někam poslat.

Typický příklad rady mužů z generace narozených v polovině 20. století:
Ukaž jí teploměr kde sis naměřil horečku a řekni jí, že proto musíš zůstat doma.
Muž chce uposlechnout rady otců a ještě to vylepší o otázku položenou ženě. Má už totiž z femfašizmu trochu naučený ženský model manipulace emocí:
“Koukej kolik mi to ukazuje? Neměl bych spíš zůstat doma?”

Toto samozřejmě je pro dnešní dobu rada nepoužitelná a dnešní muž to navíc dorazil použitím otázky místo oznámení. Rada totiž pochází z doby, kdy společenská konvence pomáhala ženám v jejich životě omezením jejich přirozené drzosti a sobectví přímo daného nemožností chápat emoce muže. Dnešní druhá morálka ženy v primárním ani sekundárním shit testování mužů nikterak neomezuje a rada se tudíž nedá použít.

Navíc se dnes muž bojí směšného veřejného syntetického shit testu, že rýmička je mužská smrtelná nemoc. Do hajzlu s tímhle fňukáníčkem!

Co tato STARÁ rada dnes vyvolá u ženy dnes?

Žena pochopí, že muž má právo neposlouchat pouze když přístroj ukazuje nějakou konkrétní hodnotu. Klidně ho nechá si tu teplotu měřit každých deset minut, aby uhájil své právo vzdorovat ženě. Nakonec klidně ovlivní měření, aby to ukázalo málo. Každopádně to pochopí tak, že kdykoliv příště už muž nemá právo vzdorovat, pokud přístroj neukáže konkrétní tuto hodnotu.

Bičova rada: Rada je jednoduchá, ženské příkazy nemusí muž vůbec poslouchat, není to k ničemu dobré. Navíc tuto věc NIKDY neoznamujte otázkou! Vždy jen konstatujte: Dnes zůstávám doma. Hotovo.

Shlédnutí: 313