Pozorností a péčí jí nezaujmete, to dnes prostě není V MÓDĚ

Dnes opravdu není dobrá doba na to pokoušet se zaujmout a získat dívku svého srdce péčí a pozorností, neboť ženy vychované dnešní morálkou takto nevnímají maskulinitu.

Dnes vnímají ženy přílišnou pozornost a péči jako obtěžování a narušování soukromí. Navíc se jim zdá, že takto se projevují slabí podřízení jedinci z friendzone. Vůbec není důležité, že se ženám ve filmech pro pamětníky zdvořilé jednání mužů LÍBÍ, to berou jako dávno zaniklou realitu. Ale dokonce i feministky kázající o tom, že muž nesmí ženě otevřít dveře nebo pověsit kabát (viz osvícené Švédsko), v noci masturbují u pornovidea kde svalovci dávají krasotinkám co proto.

Hlavně nebýt hodný a ochotný KAMARÁD

Bičova rada: Když jí budete nadbíhat a dělat pro ní všechno, stanete se brzy otravným hodným KAMARÁDEM z friendzone, který spolehlivě slouží. Její sexuální touhy k vám se zmenší na nulu. Začnou jí vzrušovat muži nedostupní, dominantní či neexistující. (viz konstrukt Pan Božský) Dokonce Vás bude i provokovat a nabádat k násilí, ukájela se totiž u “odstínů šedi” a představa podřízenosti jí přirozeně vzrušuje, protože v ní vidí maskulinitu.

Proto se za každou cenu snažte pro ní takovým být. I když chce, nechoďte s ní pořád ven, nechte jí pár dní pauzu a nevysvětlujte NIC. Spíše mlčte. Nechte její fantazii pracovat, jen ať žárlí, ať se trápí, ať bojuje. Hlavně nebuďte hodný kamarád z friendzone. Nechte jí ať si zařídí svůj byt, ať si koupí svoje auto, ať si prostě dělá co chce. Stejně si bude pořád dělat co chce.

Srdce muže není dnes tak převrácené jako srdce dívky. Srdce muže říká: Takto to není SPRÁVNÉ

Bičova rada: Nemyslete si, že když budete dělat něco co je SPRÁVNÉ, že to u žen bude mít dnes SPRÁVNÝ výsledek. Přílišná péče a starostlivost totiž v současnosti nejsou v módě. Lidi chtějí dělat to, co je V MÓDĚ, a ne to co je pro ně prospěšné. Někdy je v módě horečná příprava na ukrutné usmažení dětí a matek sousedního národa v jaderném ohni, a tak všichni pracují a vyrábějí jaderné pumy aby toho dosáhli.

Prostě si to lidé tak usmysleli a tak to taky dělají. Jindy zase jeden národ vymyslí, že chce bydlet na území sousedů, a tak matky dají své syny a manžele, aby v rámci své kratochvíle umrzli a rozstříleli se pro myšlenku, která byla JEN V MÓDĚ, a nikdo jí ani nechtěl. Proto nezoufejte a nedělejte to co myslíte že je SPRÁVNÉ, ale to co je v MÓDĚ, pokud chcete mít vztah s někým, kdo se MÓDOU řídí.

Shlédnutí: 1080