Vztah se ženou je dnes jako let tryskáčem, který pilotuje náhodný pasažér

Představte si, že sedíte ve vrtulníku jako pasažér a musíte nechat pilotovat náhodného kolemjdoucího. Když to roztřískáte a budou ztráty na životech, stejně obviní Vás, že jste do toho šel.

Takový je vztah s dnešní dívkou. Nelze ho nikam směřovat, mužský názor tam nemá cenu. Máte jen dvě možnosti, letět a nebo vyskočit.
Každá žena je naučena si realizovat život podle své představy a nechce aby jí někdo “bral tu svobodu” se rozhodovat. Jsou tak naučeny propagandou femfašizmu.

Muži pozor! Celá společnost se ale bude trvale odvolávat na VAŠÍ ZODPOVĚDNOST!

I když Vás žena začne používat jako prostředek k naplnění svých cílů a vyvine všechny metody citového vydírání které existují, nemáte žádnou reálnou právní, morální, ani společenskou moc jí ovlivňit a přeučit na jinou morálku. Pojede podle sebe a Vy budete stigmatizován, že je VAŠE VINA, ŽE V TOM JEDETE.

Jeví se jako tragické, pokud se muž DNES zamiluje

Pak musí v tom vrtulníku letět, a nikdy neví, kdy nastane katastrofa. Ta hned přijde v podobě pokusu o shit testový potrat. Je ale těžké se na to připravit, a začít se k milovanému člověku chovat jako k nepříteli. Kdo ale nechce vyskočit, musí zvládnout tuhou válku.

Shlédnutí: 130