Čím je žena starší 18 let, tím více aktivit pro své uspokojení provozuje. Velmi dlouho je pro ní partnerem ve smyslu finanční podpory STÁT. Poté si své vysoké nároky zajišťuje kariérou, kde si vydělává, a čím více, tím lépe. Když se pak má vrátit do své původní role, ve které je jedině spokojená, očekává jí tvrdý pád na dno prapůvodní ženské podstaty. Porod, kojení, přebalování, v tom se neliší absolventka prvního stupně základní školy od vysokoškolské profesorky.

Muži pozor. V tento okamžik se vzdělaná podnikatelka pokusí přesměrovat Vaše zdroje k tažení jejího životního stylu. Má skálopevný pocit, že MÁTE TUTO POVINNOST!  To samožřejmě není pravda, nemáte žádnou povinnost. Ale musíte počítat s tím, že pokud jí neposlechnete, může vás metodikou femfašizmu různě zostuzovat a vydírat, včetně cyberšikany a citového vydírání. Pozor totiž, naše ultra femfašistická společnost zaručuje práva na emocionální uspokojení podle kaskády emocionální závislosti pouze ženám a dětem. Mužům nezaručuje NIC.

Vždělaná žená nemá žádnou úctu k mužům, prakticky se toto vylučuje. Dokáže jí ale DOBŘE ZAHRÁT. Vzdělaná žena totiž vystoupila na svůj vrchol přez záda mužů a dobře ví, proč v té roli je. Nebude Vám tedy nikdy oporou, při prvním náznaku Vaší nedostatečnosti Vás zničí.

Čest vyjímkám, a jim patří 2 minuty salutování a hymna DV:

Shlédnutí: 209