Dnešní holka je zmatená z ideálů doby. Romantické filmy u kterých sní jsou sice hezké, ale s nádechem ponížení. Vzhledem k tomu, že dnešní dívka neví k čemu by se jí muž hodil jinému než na sex, romantické chování muže ji přijde jako slabošské. Proto se holky uchylují k představě násilí a dominance a tajně masturbují u Odstínů šedi.

Holky tedy vypadají, že chtějí vztah, ale často chtějí jen uspokojovat v době, kdy už to budou moc potřebovat. Nic dalšího nevyžadují, protože je to pro ně ponižující.

Bičovo rada: Mnohem čestnější než pokusy o ovládnutí je čistě sexuální vztah s kamarádkou co nic nechce. Nesmíte se ale do ní zamilovat. Pak se dostanete do trapné situace a až jí to bude obtěžovat a bude chtít jiného, budete zbytečně žárlit.

Specifickým nebezpečím jsou ničitelky mužů, které likvidují mužské city plánovitě a sériově jako pomstu mužům za to, že je nechtěli poslouchat. Takové udělají vše proto aby vyvolaly něžný vztah, a používají i dnes nezvyklou taktiku citů a něhy a předstírané dokonalé oddanosti. Dělají to proto, aby mohly co nejtvrději udeřit rozchodem.

Shlédnutí: 169