Dnešní ženy, digitální dívky, mají femfašizmem zdeformovaný pohled na svou vlastní sexuální strategii

U mužů si neváží jejich přirozené role, nedávají důležitost projevu mužova velmi vážného zájmu, protože nechápou správně mužské chování a hledají u muže svou iluzi, iluzorní maskulinitu. Žena se dnes řídí nesmyslnou a nepravdivou filozofií: “jaký si to uděláš, takový to máš”.

Pokud se do nějaké digitální dívky zamilujete, dnešní situace je ještě více ponižující než v kdykoliv v minulosti. Už jen proto, že dívka zůstává trvale vystavena na webech v plavečkách a vyzývavých pózách pro všechny. Zaujímá tedy hmyzí sexuální strategii, vypouštění feromonů do anonymního prostředí plošně.

Když se zamilujete do digitální dívky pravou láskou, často ji tím brzy začněte znechucovat. Vaše přirozené reakce budou vnímány jako obtěžující.

Budete ji připadat slabý a vyměklý, plazící se a ponižující se. Vyzkouší si Vás ovládat a pokud budete plnit její rozkazy, odsoudí Vás jako sexuálně nepoužitelného sluhu do friendzone. Ženu totiž sexuálně frustruje, když nemá mužský dominantní element, maskulinitu. Dokonce se stává, že žena začne přikazovat, abyste jí mlátili při sexu, aby vůbec mohla prožívat svou přirozenou sexualitu. Ženy pudově cítí, že muž slepé plnící rozkazy nebude v džungli života a v péči o rodinu přínosem, že bude jen přítěž. Pudy jim velí s takovým mužem nesouložit. Ženy se tím dostávají do neřešitelné situace.

Bičova rada: Pokud chcete konkrétní ženu mít pro sebe, zůstaňte vždy tvrdí, nekompromisní, odtažití, hrubější než cítíte že je spravné. MUSÍ TAM ALE BÝT FYZICKÝ KONTAKT, VE SVĚTĚ PSANÍ NA INTERNETU ONA VŽDY ZVÍTĚZÍ A NEMÁ TO CENU. Nechoďte za ní pořád a nepište jí. Z Vašeho chování musí být pořád patrná nadřazenost! Nezneužívejte elektronickou komunikaci příliš, omezte kontakt, odmlčujte se, nevysvětluje, přikazuje. I kdyby jste kvůli tomu měli za rohem plakat. Jinak ona získá navrch, sexuálně se znechutí a pudy jí budou tlačit ze vztahu ven. Chovejte se maskulinně, pro naplnění její iluze.

 

 

Shlédnutí: 454