Ženy dokážou dnes pomocí elektroniky velmi rychle obalit muže pavučinou společenské zodpovědnosti. Vždyť k tomu stačí jen na rande stisknout tlačítko, pořídit selfí… a okamžitě všechny sokyně vědí, koho žena loví.

Muž tomu nemůže moc zabránit, leda by dotyčné vyhrožoval a zastrašil jí. Muži nepomůže ani fakt, že na facebooku NEMÁ ÚČET. Pak je na tom dokonce ještě hůře. Nikdy nezjistí, co o něm ženy vedou za komunikaci.

Pořízení tajné společné selfie, která nejčastěji vypadá tak, že žena líbá překvapeného a nesouhlasně se tvářícího muže, je pro naplnění ženské sexuální strategie mnohem výhodnější, než jakási “svatba”. Se svatbou musí muž skoro souhlasit, a navíc, svatba musí být hodně hlučná, aby se o ní dozvěděly všechny sokyně. Také svatba nezanechává viditelné stigma na muži, kdežto facebook samozřejmě ano.

Je důležité vědět, že pro ženu je důležité hlavně aby vyvolala emocionální reakci okolí. Žena nikdy nehledí na to, jaké škody tím napáchá a kolika lidem zničí život. Klidně zničí život i vlastním dětem. Prostě spoléhá, že muž vše má pod kontrolou a že vše zachrání.

S “vyřešenou minulostí” tedy u žen znamená, že nenávidí jak o “jejich vyvoleném” rozhodují jiné ženy – sokyně.

 

Shlédnutí: 484