ONLINE PORADNA PRO MUŽE

Nevýhoda současných mužů

Nevýhodou současných mužů je prostý fakt, že zatímco ženy jsou dopodrobna vyučovány manipulativním a lživým argumentům Druhé Morálky femfa, před muži se jakékoliv věci o této výuce tají. Díky takzvanému “Evímu principu” se ženy přimkly k ďábelské logice propagandy, která jim zaručuje partnerství v podobě státní podpory jejich mateřství a rády jsou této nauce VYSOCE POSLUŠNÉ.

Muži potřebují znát pravdivé argumenty proti PROPAGANDĚ

Aby muži obstáli v rozhovorech se ženami dokonale naučenými opakovat hesla propagandy, musí mít poznání vyšší než je klam femfašizmu. Poznání, ve kterém je láska k člověku a nikoliv nenávist k člověku. Stánky digitalnivztah.cz a muzskaemancipace.cz přináší toto poznání a argumenty proti této nenávistné propagandě.

Příklad o čem je zde řeč

Vrcholná propaganda proti lidem například říká, že nejdůležitější pro dítě je matka, a že 20 století je století selhání Otců. Budou Vám tvrdit, že ženy prostě přirozeně musely převzít vládu aby vše zachránily. Je to ale jen nesmyslná propaganda, stejného typu jakou provozoval Josef Göebels. Propaganda se nám snaží naše špatné skutky poskytnout jako důvod k mnohem většímu zlu, naší vlastní genocidě. Všem otcům jsou sebrány děti, ženy se osvobodily od RODINY a civilizace už nemá vůli žít. A také, kdo vychoval ty krvežíznivá monstra co se zabíjely ve válkách? Otcové? Nebo zase jen matky? To by znamenalo, že v 19. století matky děti nevychovávaly? A proč předchozí století ta stejná propaganda nenazývá Selháním Matek? Snaží se nám vnutit, že muži systematicky likvidovali své ženy a děti co celou historii. A co teď dělají ženy? Má to snad nějaký výsledek? Celé tato pohlavní propaganda je jeden velký nesmysl, kterým nás vládnoucí vláčí směrem k depopulaci.

Zde napište svůj dotaz či zkušenost

Shlédnutí: 1438