Tvrdou drezúrou pomáháte převážně jí

I při znalosti Maxima Regula sice můžeme dosáhnout toho, aby žena se cítila lépe a Vy nebyl ponižován, ale tento stav vyžaduje trvalou pozornost a přísun energie. Kdykoliv Vás například zdraví oslabí, ona zaútočí.

Stejně jako zákazník okamžitě využije nabízené slevy, i ona skočí po své šanci. Přirozenou úctu k muži jsme nahradili jen strachem, a ten její při Vašem oslabením mizí.

Již Bible praví “lepší je bydlet sám v maličké místnosti na půdě než v domě s protivnou ženou”

Bičova rada: Vždy si zachovávejte čestné místo kam jít! Vlastní byt, peníze. Vůbec jí to nedávejte do rukou, okamžitě by z Vás byl její otrok. Ženy absolutně nemají mužskou schopnost vládnout spravedlivě a pečovatelsky otcovskou láskou. Vždy jedou razantně jen svůj vlastní prospěch, i když to skrývají. Platí kaskáda emocionální závislosti, ona se o Vaše emoce nestará a nezajímá jí to.

Nezoufejte, je to opravdu blbé a je to důvod, proč dnes nemá už smysl ve vztahu se ženou něco požadovat nebo proč uzavírat frašku manželství.

Jediná věc kdy poslouží, částečně

Jediná Vaše věc o kterou se bude starat i v případě Vaší slabosti je Vaše společně dítě. Nečekejte ale vděk nebo ohleduplnost. Sice se postará, ale zřejmě Vám to důrazně vyčte a pokusí se Vás shit testovat aby si okamžitě potvrdila nadvládu.

Zhlédnutí: 237