Je dost neuvěřitelné kam až dokáže zajít ženské poblouznění ideály femfašizmu.

Ženy obtěžkané několika dětmi a svými vlastními starostmi v inzerátech nabízejí jakési rovné partnerství s mužem. Ve skutečnosti nenabízí vůbec nic, jen potřebují čerpat Vaše zdroje. A také shání někoho na pomoc s jejich nenaplněnou emocionální kaskádou. Když se jim podvolíte, ony budou mít s dětmi splněno na 100% a Vy jen na 25% a to navíc bez práv na Vaší straně. Dost průser nemyslíte?

Bičova rada: Ať děláte co děláte, v její rozpadlé rodině budete jen pracovat pro domov někoho jiného. Pracovat budete za připuštení do jejích kalhotek. Ona se kvůli Vaší lásce k jejím dětem nebude překonávat a na lásku k jejím dětem nemáte žádný nárok. Ať budete její děti milovat jakkoliv, může Vás kdykoliv odstavit a poslat do háje. Všechny práva zůstávají Samoživitelce.

Typický příklad takové inzerce:
Ahojky,jsem štíhlá, prý sympatická a pracující mamina 2 rošťáků.Z nedostaku času a příležitosti zkusím tu poznat chlapa ve věku 35 – 45, který je soběstačný, pracující, se smyslem pro rodinný život….Možná se zdá že chci moc, ale ráda bych poznala kamaráda a časem možná partnera pro sebe i děti.Nehledám flirt!!! Písmenka či setkání napoví více…

 

Zhlédnutí: 517