Ženy ani dívky dnes muže nepotřebují k životu. To je fakt a nedá se s ním nic dělat. Normálního vztahu (dle lidské přirozenosti) se už v západním světě nedočkáte. Aby muž mohl žít se základní hrdostí, musí co nejdříve získat navrch. Tedy být ten, co vyvíjí tlak. Bohužel, to vyžaduje neustálou pozornost a napětí, která je vlastní spíše ženám. Ženy prostě umí přirozeně vyvíjet tlak pořád.

Rada: Jak vyvinout na ženu potřebný tlak a co použít?

Penězmi to nepůjde, ženy nechtějí závislost, násilím by to šlo, ale to není legální. Zbývá poslední alespoň trochu normální možnost, použít ženské hormony, které přirozeně nutí ženu k podřízenosti. Musíte jí donutit, aby Vám sloužila zamilovaná.

Nemusíte mít špatné svědomů, pokud ženu nezaúkolujete Vy, její hormony jí stejně donutí otročit někomu, kdo jí vůbec nechce. Takže směle do toho.

Co nejdříve převezměte otěže a stanovte pravidla

Bičova rada: Jakmile alespoň trochu pocítíte, že jste ženu zaujali, okamžitě přejděte do protiútoku. Nenechte jí ani chvíli, aby začala používat facebook a telefon proti Vám. Okamžitě nastavte pravidla a zaútočte nastavením jasného řádu co smí a co nesmí.

Vše dělejte dříve, než začnete ženu skutečně silně milovat, pak byste byli příliš vyměklí a žena by rychle přešla do protiútoku pomocí IT technologií. Dnešní pravidlo číslo jedna je: Používejte sociální sítě účelově.

 

Zhlédnutí: 694