“Vztah” je pojem, který nahradil slovo “láska” případně “manželství”. Nemá vůbec žádný smysl být ve “vztahu” s ženou, kterou nemilujeme opravdouvou LÁSKOU MUŽE.

My muži jsme často tak zpracovaní propagandou, že považujeme náš vlažný vztah s matkou našeho dítěte za rovnocenný. Není to pravda. Pokud se o ní trochu staráte a podporujete dite, je to tak že ona má všechno a Vy nic.

Vaše přítomnost a péče o dítě ji přináší 100% naplnění JEJÍ kaskády emocionální závislosti. U Vás to bude pouze asi 30% Vašeho emocionálního uspokojení. Jediné co má pro Vás smysl je, aby ona byla Vaše nejoblíbenější žena a aby Vás poslouchala.

Ženská láska je podmíňená činy, mužská nikoliv. Muž a žena prožívá lásku jinak.

Ženské prožívání lásky je jiné než mužské prožívání lásky. Muž miluje ženu za to že existuje a že dělá své ženské věci a on ji může pomáhat. Žena tímto způsobem miluje jen své děti.

Žena miluje muže za jeho status a maskulinitu. Nemiluje Vás jen proto, že existujete. Miluje Vás podmíněně, jen když přinášíte další nové výhody. Platí pravidlo, že pokud nemůžete pro ženu již nic dalšího udělat, vše co jste udělal doposud ONA NEPOČÍTÁ.

Vděk za podporu poskytovanou v minulosti u ženy prakticky neexistuje

Stejně jako dospělé děti nedokážou ocenit teplo a zaplacené nájmy, které mu rodiče poskytovali v minulosti.

 

 

Shlédnutí: 358