Desítky milionů mužů dnes žijí v nepřirozených vztazích, do kterých je ženy vmanipulovaly předstíranou oddaností.

Tato novodobá metoda manipulace je umožněna femfašizmem a faktem, že ženy jsou oddané státu s ten se o ně postará. Ženy pak chtějí realizovat propagandou opěvovaný, ale nesmyslný prvek jakési “svobody” a chtějí rozhodnout o svém těle.

Jelikož je před všemi utajována kaskáda emocionální závislosti, ženy žijí v bláhově iluzi propagandy, že pokud se rozhodnou dát někomu své tělo, je to tak dobře i pro něj. Zcela se ignoruje fakt, že žena se dokáže postarat pouze o sebe!

Díky utajení emocionální kaskády a dalším lživým tlakům Druhé morálky jsou ženy ale i muži tlačeni do situace, kdy svolná žena se stává jakousi partnerkou. Partnerkou co bez příčiny sama dává sex a za to něco chce.

Mladí muži jsou tlačeni do toho, že takto je to normální. Myslí si, že se k takové ženě musí chovat jako k bohyní co rozdává dary a být ji také partnerem.

Výsledkem jsou velmi vlažné vztahy, které dokonce dostaly jméno “vážný vztah”. Označení “vážný vztah” v podstatě znamená vztah, který určuje žena a chce za to oddanost.

Průvodním jevem těchto vztahů je jejich vlažnost. Žena za sex požaduje od muže doplňkové služby, často emocionálního charakteru. Muž je pro ni doplněk partnera, kterému je nejvíce oddána poslušností, tedy státu.

Jelikož se pro muže nejedná o srdcovou záležitost, ale pouze o divnou manipulaci, kterou neprohlédl, chová se ve vztahu vlažně.

Přistyku se ženou, co ho nemusí poslouchat, za kterou nemůže být zodpovědný a která se zabezpečuje sama nemá žádnou mužskou roli. Muž totiž více dává, než dostává. Absolutně totiž nemá uspokojení z kaskády emocionální závislosti, když je jen kašpárek na zábavy.

Milióny mužů jsou ve vážných vztazích, které nejsou zdaleka jejich srdcovou záležitostí. Dokonce ani nikdy v životě nepoznaji, co to vlastně znamená pravá mužská láska. Systém je schválně drží, aby to nezažili.

 

 

Shlédnutí: 243