Manželství a partnerství jsou v mnohém pravý opak

V manželství má pohlaví člověka svou přirozenou roli, která je dána kaskádou emocionální závislosti v rodině. To znamená, že v manželství dojde lidská duše k cíli a nalezne v něm svou stabilitu. V manželství se žena spoléhá na muže, oddá se mu zcela a muž ženu miluje jako součást jeho vlastního těla která nejde oddělit.

Kdo hovoří o “partnerství”, propaguje Druhou morálku femfašizmu. Rovnou totiž předpokládá stejnou a rovnou roli muže a ženy nerespektující kaskádu emocionální závislosti.

V partnerství je jedno kdo je kdo a kdo má jaké potřeby. Partnerství je určitý vztah dvou samostatných bezpohlavních bytostí, které hledají prospěch ve využívání druhého. V partnerství je nadřazena samostatnost a čerpání výhod z druhého na posílení samostatnosti.

Aby femfašistická společnost zamaskovala nepravdivost svých ideálů, vnucuje lidem “náhradní” termíny za manželství

Tyto termíny jsou: Vážný vztah, a Partnerství a životní partner. Všechny tyto termíny jsou vlastně popřením sama sebe a jsou i legalizovaným shit testem.

Partnerství se dnes říká manželství ze zvyku a z tradice. Výhodné je pro banky a exekutory. Ženy jo moc nemají rády, neboť pravé manželství stojí zcela proti ženské emancipaci.

Nejvýhodnějším partnerem pro ženu současnosti je stát, řídící se pravidly femfašizmu. Systém nabízí ženám partnerství a svým partnerkám pak říká samoživitelky.

Zhlédnutí: 434