POZOR!!! “Miláčku řekni co tě trápí”, je základní varianta shit testu

Jasně, partneři ano. Ale muž a žena nejsou obchodní partneři. Jak si to mají říkat muž s ženou, když žena nechápe mužské emoce ani je nepotřebuje chápat? Žena dotazem na trápení provádí shit test. Chce zjistit, jak hluboce je muž rozhozen a posoudí emočně, zda už je čas ho opustit.

Příklad: Žena k vašim trápením přistupuje jako Vy přistupujete k vadám kupovaného ojetého auta. Taky oceníte, když se Vám podaří zjistit skryté vady, které nejdou opravit. Rozhodně Vás to ale nutí přemýšlet o koupi jiného auta.

Bičova rada: Muž a žena nejsou partneři, partneři jsou Kolben a Daněk, Daimler a Benz. Muž a žena jsou rodina. Žena se nemá co starat o emoce muže, má je naplňovat svou rolí ženy. Nic jiného stejně nemůže udělat. Cíleně dokáže jen nabídnout sexuální ukojení. NESNAŽTE SE ŽENĚ VYLÍČIT ČÍM VAŠE EMOCE TRPÍ a čím se ve vztahu trápíte. Nedokáže s tím nijak naložit, jediné k čemu logicky dospěje že všechny informace použije ve svůj prospěch proti Vám.

Vylévání srdce ženě je nejkratší cesta do friends zone

Pokud začnete ženě říkat, co vás trápí a v čem jste emocionálně neuspokojení, okamžitě se tím začne snižovat vaše přitažlivost a zamíříte přímo do friends zone. I když by žena chtěla být jako muž, její mozek zůstává v pudovém chování stejný. Nebude se Vám snažit pomoci, ale vaše slabosti si zapamatuje a začne je testovat shit testem. Každý špatně zodpovězený shit test jí bude podvědomě říkat, že Vás nepotřebuje, že pro ni nejste oporou ale jen přítěží.

Neříkejte pravdu, bude použita proti Vám

MAXIMA #54: Muži dnes věří, že sdílením svých slabostí demonstrují důvěru a lásku. Muži věří, že přes bolest a utrpení lze utužovat pouta vztahu. Muži dnes věří spoustě nesmyslů. Jediné, co v tom všem vidí ženy, je odpudivost. Nerespektují mužské slabiny, bolest, ani jak těžké pro něj bylo podělit se s ní o své problémy. Ji to nezajímá a je jí to jedno. Ženy mohou obdivovat vytrvalost, s níž muž těžkostem čelí, už ale ne jeho potřebu to vyjádřit.

Shlédnutí: 223