Nedostižný sexuální sen dívek a žen

Nejmenované televizní seriály zavedly okřídlený pojem “Pan Božský”. Není to jen prázdné slovo. Je to pojem, který označuje jednu z neukojených ženských potřeb a vášní. Označuje muže, ke kterému cítí lásku, obdiv a úctu a zároveň ho nemůžou urazit či ponžit hlavně proto, že NEEXISTUJE.

Pojem “pan Božský” tak označuje sexuální sen. Žena může prožít kvalitní sex jen když se cítí oddaná muži. Ženská emancipace ale tento pocit cíleně likviduje, a tím ženám likviduje i plnohodnotný sex. Správnými slovy, dosažení dostatečného uspokojení z pohlavního styku.

Žena podvědomě cítí, že když souloží s mužem co jí poslouchá jako hodinky a dělá jen to, co mu sama dovolí, že takový muž jí v ničem nepomůže, nepodrží jí v těhotenství a nemá šanci se starat o děti.

Bičova rada: Panem Božským můžete částečně být jen když se o ženu vůbec nezajímáte, případně si udržujete velmi značný odstup. Musíte s ní jednat povýšeně, arogantně, absolutně dominantně. Jinak budete cokoliv jen né vzrušující Pan Božský. Musíte užívat sociální sítě účelově.

Shlédnutí: 508