Ženu může ke spokojenému životu směřovat jen Muž

Díky přijetí nesmyslné teorie jaký si to uděláš, takový to máš si většina holek myslí, že řídí vztahy s muži. Okolní ultra femfašistické okolí jim prakticky nedává možnost myslet si něco jiného. Představují si to asi takto:
Když se jim nějaký muž zalíbí, začnou okolo něj kroužit a nabídnou se mu k sexu. A v podstatě sex považují za závazek vztahu a vzniku povinnosti jí v podstatě poslouchat.

Proto holky nemají už rády svatby. Ke svatbě jen tak někoho nedonutí, ale k sexu je to snadné, když se tak chovají všechny tak není s kým normálně souložit. Velmi často používají proto formulaci: “Budu poslouchat až po svatbě”, protože vědí, že to nenastane.

V tomto názoru se ženy samy sebe znovu a znovu utvrzují nejen ve svých ženských časopisech a na ženských webech, ale často i v rádoby “vědeckých studiích”, které píšou vědmy.

Pořád ale platí, že to je nečestná a podpásová myšlenka. Soužití s ženou je pro muže náročné rozhodnutí, a vůbec se neřídí tím, že s ní může mít sex. Je u toho nutné, aby muže na ženě bavilo úplně všechno, aby to byla skutečná pravá láska. Muž musí pro svou ženu dělat dobrovolně všechno protože ho to baví. Pokud to dělá s donucení, tak je to ponižující pro oba.

Bičova rada: Určitě se také zamilujete do nějaké ženy. Škoda, že vaše upřímná láska nemá žádnou společenskou hodnotu. Tím pádem je ten fakt, že je milujete pravou láskou, dostatečně sexuálně nevzrušuje. Jelikož holky mají díky internetu pocit, že je miluje každý muž, začlo je to nudit a nedokážou nic rozpoznat. Jelikož holky už realitu od internetové fikce nerozlišují, zkuste jim nabídnout dominanci a dostat jí do role podřízené. Vím, že to se zbožňovanou koroptvičkou jde těžko, ale je to cesta jak získat alespoň nějakou možnost vše ovlivnit. Pokud zůstanete jen u projevů lásky jako za starých časů, za chvíli budete jen plnič rozkazů a marnotratných názorů a to holky sexuálně nevzrušuje.

Většina holek nerozezná rozdíl mezi deseti večerními zprávami “co děláš?” a mezi tím, když budete deset nocí čekat pod jejím oknem. Prostě jim to připadne tak nějak stejné.

Pozor na hluboké lásky, nemáte žádná práva

Shlédnutí: 334