Novodobé sirény lákají na svou nevinnost

Ničitelky mužů jsou posedlé touhou pomstít se mužům tím, že absolutně zničí jejich emocionální život. Vyžívají se v mužově bolesti a rády jo uvádí do stavu zoufalosti a beznaděje. Čerpají pak z mužovo zoufalství energii.
Mají radost z pomsty za příkoří, které většinou utrpěly při snaze zmanipulovat muže, do kterého se kdysi zamilovaly.
Je to fáze chování následující po období shit testů, kdy už má žena schopnost místo testování maskulinity rovnou zaútočit. Ví totiž, že za ní bude věrně stát její partner, femfašistický státní aparát. A ona bude jeho věrnou partnerkou, samoživitelkou.

Utrpení muže se snaží prodlužovat na co nejdelší dobu

Velký pozor na takové krasotinky! Zvláště když mají za sebou celou sérii zničených mužů. Většinou jsou to svobodné matky, ty už pro svou emocionální podporu ždímají své dítě. Dítě také většinou do své taktiky zapojí jako zbraň. Moc dobře vědí, že na lásku k nevlastnímu dítěti nemá muž žádný právní nárok!

Velmi často jsou ve svém boji spřažené s matkou, rovněž rozvedenou. Někdy se jedná jakousi společnou mstu.

Jsou jen dva druhy dívek co Vám projevují elektronicky zájem. Ta co Vás skutečně miluje, a ničitelka mužů, která si Vás vybrala za oběť.

Díky elektronice se možnosti digitální dívky jako ničitelky mužů neuvěřitelně zvyšují

Existuje i možnost, že se do Vás ničitelka mužů zamiluje, to je ale snad ještě horší. Jako zamilovaný muž budete v ponižující pozici ovládaného a ona ze své pozice sleví jedině kdyby byla úplně na dně (tím je myšlenou skutečně úplně). Prostě vás bude ničit oba najednou.

Sex a láskyplné dny s ničitelkou můžu jsou nejkrásnější, často mnohem hezčí než s pravou zamilovanou dívkou, se kterou to je většinou komplikovanější a konfliktnější. Však má také ničitelka mužů dokonalou motivaci, aby se snažila. Protože čím více Vás okouzlí a zaujme, tím více budete škemrat a brečet u jejích nohou. Tím více uspokojení ona načerpá.

Bičova rada: Teoreticky by se daly ničitelky mužů zneužívat pro prožití krátkého období krásného vztahu a báječného sexu. Ale je velmi těžké odolat jejímu vábení a čestně a poctivě mužsky se do ní nezamilovat.

Pozor na fňukáníčko!

Ženy muže tlačí projevit slabost. Nutí je k pláči, a snaží se je oslabovat emocionálně aby narazily na maskulinitu. Proto je svět plný “ublížených” mužů, kteří pak mají tendeci fňukat. A tato tendence se projevuje tím, že tento článek o ničitelkách vztahů, zdánlivě obhajující fňukání, je naprosto nejsdílenější z celého díla Alfonze Biče! Proto nikdy před ní nefňukejte. Lepší facka než fňukání.

Kdo z vás zažil podobný vztah s ničitelkou mužů, může nechat vzkaz v komentářích. Ale ne na facebookových… tedy, pokud se nebojíte že Vás příjde naplácat.

26951819 328394297657788 3552779865818434375 o - Ničitelky mužů, ubližují kvůli pomstě

 

Shlédnutí: 1469