Když se někdo “přizpůsobí” stylu života západní většinové kultury, má automaticky nízkou porodnost

V současné době existuje ve většinové společnosti jakýsi společný názor, že takzvaná “nepřizpůsobivá” etnika vyrábí děti s primární vidinou zisku na sociálním systému. Zajímavé při tom je, že sociální systém je pro každého, bez etnických omezení. Stejnou věc by tedy mohl dělat každý. Celý tento názor je z větší částí jen alibizmus k úplně jinému problému západního člověka, plně ovládaného elektronikou a ženskou emancipací. Tím problémem je rozpad mezilidských vztahů.

I západní civilizace mívala hodně dětí, dokud nenastoupila ženská emancipace a rozpad vztahů

I současná “přizpůsobivá” etnika měla v historických dobách obrovskou porodnost a velmi rychle se množila. Bylo to ale v době funkčních mezilidských vztahů. Tedy v době, kdy ženy byly uspokojeny tím, že jsou ženy a muži se cítili dobře tím, že jsou muži. Dnes, kdy se ženy trápí v roli polomužů a snaží se rozhodovat o svém těle a za každou cenu ovládat muže, si dovolí nejčastěji jedno dítě, které použijí jako náplast a náhradu rozpadlých vztahů. Muži pak bez možnosti cokoliv ovládat nejsou ničím nuceni ani puzeni být mužem, takže se často stanou oplodniteli nějaké nešťastné ženy a rozšíří tak nekonečné zástupy “pokročilých a kultivovaných západních svobodných matek s velkými právy”.

Za nízkou porodnost MŮŽE VŽDY rozpad mezilidských vztahů. Tam kde nefunguje RODINA a kde nejsou lidé v přirozených pohlavních rolích, tam zakládání početného rodiného klanu prostě NIKOHO NEBAVÍ.

Proto prakticky platí rovnítko: Kdo přijme západní rozpadlou morálku, automaticky spadá do kategorie nízké porodnosti kdy děti svým počtem ani nevyrovnají počet rodičů. Taková společnost pak přirozeně vymírá, až nakonec zmizí.

A samozřejmě, všechna lidská společenství, která nepřijmou myšlenky západní civilizace vedoucí k znepříjemnění vztahů až do jejich rozpadu, nebudou mít s porodností a počtem dětí problém.

Shlédnutí: 141