Základní chyba, záměna pojmu Tělo a Profil

Základní chybou této iluze je, že zaměňuje reálné osoby s profily. Na reálném vztahovém trhu, například na uzavřené komunitě výletní lodi, každé mužské a ženské tělo je přítomno jen 1x. Pokud je mužů a žen stejně, připadá na jednu ženu jeden muž. V nereálném vztahovém trhu elektronických seznamek nevystupují těla, ale PROFILY. Díky velké zálibě žen v internetovém seznamování, který dokonale naplňuje ženské pudy manipulace s muži, zakládají ženy profily na všech jim dostupných službách. Tím se každé fyzické tělo ženy ve virtuálním prostoru MULTIPLIKUJE, a celkový objem internetových iŽen je skutečně mnohem více, než iMužů.

Internetové seznamky jsou kuplířská služba a nový dynamicky rostoucí průmysl obchodu se samotou.

Internetové seznamky vychází vstříc lidským sexuálním potřebám a úspěšně zpeněží marné pokusy o jejich naplnění.

Ženy i muži potřebují souložit stejně. Jen muži se více soustředí na to, aby k sexu prakticky došlo, kdežto ženy se více soustředí na to, aby sex vedl k získání manipulativní moci nad mužem.

Ženy sedící doma a využívající elektroniku k získání této manipulativní moci udělají vše, co jim jejich schopnosti a čas dovolí. Jelikož je pud vede k tomu, aby maximalizovaly propagaci svého těla co největšímu počtu mužů, vždy sáhnou k založení CO NEJVÍCE PROFILŮ NA CO NEJRŮZNĚJŠÍCH službách.

Tento jev nejdříve elektronické portály nenáviděly, bylo to něco jako utíkání zákaznic ke konkurenci. Nakonec se ale tento mechanizmus, který je nedílnou součástí sebezničujících sociálních tendencí, ukázal jako nesmírně výhodný na vydělávání peněz. Touto ženskou aktivitou se totiž vytvoří jev, který maskuje realitu. Vypadá to, jakoby žen na internetových seznamkách bylo nepoměrně více než mužů. Pro platící muže je to pak mnohem větší výběr a vůbec to nevypadá tak beznadějně.

Situace je ale jiná. Když na testovací profil s pěknou dívkou napíše za měsíc několik tisíc mužů, internetové seznamky to přetaví k vytvoření těchto iluzí u svých zákazníků:

Zhlédnutí: 346