Celá současná společnost řídící se pravidly Druhé morálky je nastavena tak, že prakticky vždy nabízí špatnou cestu vedoucí k citovému rozvratu muže. Ženy už totiž rozvrácené jsou samotnou výchovou. Jejich destruktivní výchova má zasáhnout muže i děti rozvratem rodiny.

Bičova rada: Dejte proto obrovský pozor při navazování známostí se ženami, většinou tím započnete něco nepřátelského, co se Vás bude snažit zničit.

Nejste povinní se řídit nápady žen a jejich požadavky

Musíte k nim být velmi tvrdý, nikdy nezačít ustupovat jejich nátlaku, protože ony milují destruktivní nauky Druhé morálky, neboť za nimi stojí jako jejich zdánlivá obrana a pomoc!

Hloupé je, že naprostá většina řešení, ktera Vás napadnou při touze se se zenami stýkat a mít sex, je jen akceptovani pravidel Druhé moralky. Například myšlenka na souběžný střídavý sex s několika ženami. Toto je dobře schůdná cesta, kterou si systém Druhé morálky vynucuje, ale je to samozřejmě také špatně. Vztahuje se k tomu syntetický shit test že: “muž se nedokáže udržet a je přirozeně nespolehlivý a promiskuitní”, který je obzvláště vtipný v dobách ženské internetové ultrapromiskuity.

Shlédnutí: 275