Žena dokonale pohlcená učením Druhé morálky pořád sama sobě opakuje otázku, kterou jí femfašizmus naučil od dětství:

Jakou roli má tedy dnes muž?

Ve společnosti, kde jsou ženy vychovávány jako muži…. žádnou!

Proč?

Protože ženy obětovali manželství, rodinu a děti ve snaze získat modlu domělé “svobody”.

Nakonec nezbydou žádné ženy, co by byly vůbec použitelné jako manželky. Všechny budou vychované tak, že úplně všechny kroky ve svém životě udělají špatným směrem a vždy minou cíl. Všechny děti současnosti už neznají manželství, ale jen partnerství.

Pro ženy co jsou vychovány do mužské podoby už skutečně NEMŮŽETE NIC UDĚLAT

Můžete pouze zaujmout extrémní tvrdost podle MAXIMA REGULA, nicméně i tak budete více energie “vydávat” než “přijímat”. Navíc pokud nebudete uplatňovat Maxima Regula na dívku, kterou skutečně milujete (na takovou se ale Maxima Regula uplatňuje nejhůře), tak skoro nemá smysl ten výdej energie, protože “příjem” krásného pocitu z přítomnosti lásky tam nebude a tak to skutečně nemá cenu.

Nemá smysl trávit čas vlažného stavu s dívkou, kterou nemilujete z celého srdce, to je opravdu nesmysl. Samozřejmě že femfašistické okolí Vás bude tlačit k jakési “vztahové zodpovědnosti”, ale to je jen nesmyslná propaganda.

Bičova rada: Nenechte se od femfašistické ženy urážet že jako muž jste k ničemu! To ona je jako žena k nepotřebě! Zrazuje své vlastní děti a celou společnost, což je zřejmě patrné, jen femfašistická média se snaží to všemi prostředky ZATAJOVAT!

Shlédnutí: 400