Žena sexuální (rozmnožovací) vztah s mužem chápe animálně, tedy nikoliv morálně

Moje holka mě opustila, nemám na holky štěstí, všechny holky mi ublížily, mám zlomené srdce, všechny holky jsou na mě zlé, chtěl sem pro ní udělat všechno všecičko a ona se na mě vykašlala, ona mě odkopla, nerozumím si s ní, doma mi to neklape…. = debilní mužské fňukáníčko.

Proto je pro ženu nepřijatelné aby její vrčení samice způsobilo, že muž, samec, se rozklepe a bude plakat jako dítě. Žena ale pouze nevrčí, místo vrčení používá slova a věty s obsahem. Používá je ale v podstatě jako citoslovce vrčení, pouze animálně. Tomu se říká primární shit test. Dříve byl omezený společenskou morálku, dnešní morálka povoluje neomezený shit test. Žena může tedy být neomezeně krutá a absolutně se tak ZNEMOŽNIT.

První slzička a první pláč u jejích kolenou znamená okamžitou cestu do friendzone. Po tomto Vašem výstupu by se už u sexu cítila trapně!

Žena dnes muži, který jí opravdu miluje, naskládá ty nejohavnější hnusy, aby zjistila, zda se rozpláče. Pokud ano, musí ho OPUSTIT, i kdyby ho sebevíce milovala. Bohužel dnes díky neexistenci původní morálky žena téměř vždy uspěje. Zástupným vrčením, tedy shit testy, Vás tlačí do bodu, kdy vaše maskulinita selže a začnete plakat. Tehdy přecházíte z role samce do friendzone.

Bičova rada: Buďte na ní přísný jako šéf korporace na uklízečku. Absolutně dodržujte Maxima Regula, vaše srdce je Váš hrad, do kterého smí nahlédnout jen částečně.

Mužské fňukáníčko nad zlomeným srdíčkem je přesně to, co musíte udělat abyste holku zcela sexuálně odradili. Žena ocení, pokud proti ní použijete nátlak a nekompromisní přístup, klidně i fyzický. Pokud Váš nátlak bude v souladu se skutečnou ženskou sexuální strategií a povede k uspokojení její emocionální kaskády, jste plně kvalifikováni si jí vzít a uplatnit svůj nárok přiměřeným NEKOMPROMISNÍM NÁTLAKEM! Vše pro Vaše i Její dobro! Půjdete proti propagandě femfašizmu, ale zachraňujete jí.

 

Naše babičky by řekly, že se rozhoduje srdcem a né rozumem.

Zhlédnutí: 751