Svět okolo, plný populárního humanistického femfašizmu nás donutil vnímat naše mužské emoce jen skrze to, co nám o nás ženy napsaly. To je dost potupné nemyslíte?

Sen muže je stále stejný od stvoření člověka

Naše mužské emoce jsou zvláštní tím, že my je plánovitě neřešíme. Naše emoce jsou uspokojovány tím, že zaujmeme roli muže s ženou a dětmi, které milujeme. Mít po boku vysněnou i vybojovanou královnu, kterou budeme milovat za to, že se chová jako Žena. Budeme milovat společné děti, protože ten pohled na milovanou ženu co se stará o děti je to, po čem naše tělo i mysl touží. Toužíme jim pomáhat a naše radost je jím dělat radost.

Svět femfašizmu už mužům nic nedává

Žádné ostatní alternativy (tedy cokoliv co nesplňuje kaskády emocionální závislosti) které  ženy nabízí nás nebudou uspokojovat. Nějaké občasné připouštění, placení výdajů holce co je ochotná souložit, střídavé péče o dítě s holkou co si vladne sama, nastěhování se k holce a poslouchání jejích příkazů, nic z toho nás muže emocionálně nenaplní! Bude to jen služba v cizím domě.

Bohužel už většina z nás nemůže tohle nikdy zažít a pro velkou část je to už také jen abstraktní představa kterou podvědomě odmítáme. Odmítáme protože vidíme, jak to nejde zrealizovat bez ponižujících a potupných zážitků.

Místo radosti a naplnění zažíváme emocionální prázdno

Místo toho prožíváme pořád jen něco, o čem sem nám nechce věřit, že by to mělo být ono. Neustálý souboj s tlakem současných divek, které nás chtějí ovládat ještě před první schůzkou, nás postupně paralyzuje a myslíme si, že holky mají právo o všem rozhodovat stejně jako my muži.

Ale to bohužel tak není, emocionální svět muže a ženy je úplně jiný. A my můžeme jen sledovat, jak se nám ženy úplně ničí a nemůžeme jim pomoci.

Náš boj o dívku našeho srdce se prakticky vždy promění v něco potupného, z čeho vycházíme úplně ponížení. A to díky zvrácené a nepravdivé módě, že ženy mají také právo si vybírat muže.

Pak sledujeme, jak s dívkou o kterou jsme bojovali celé měsíce i roky sdílí čas někdo jiný, komu ona nabízí úplně všechno s ještě mnohem víc v její snaze jo k sobě připoutat jako by ona byla chlap a on její dívka.

Shlédnutí: 523