Femfašizmus v současné ultra femfašistické společnosti (rozuměj společnosti co nemá jiný názor než femfašistický) nekompromisně rozkazuje mužům, aby ve vztahu k ženám jednali proti svému svědomí.

Tyto myšlenky nejsou hlavními hesly femfašizmu, ale celková společenská situace si je vyžaduje. Jsou to převážně tyto:

K milované ženě nás nutí chovat se arogantně a s odstupem

Bylo dříve krásné kamarádit se svou láskou, říkat si všechno, být jedna mysl a jedno tělo, přirozeně. Žena vnímala muže jako muže. Dnes, po masáži emancipace žena neví jak má muže brát, bere ho jako divný typ holky nebo psa. Nebo jako neživý automat na pobavení. Když se muž dnes začne chovat k ženě tak jak chce, je okamžitě na ceste do friends zone!

Ženu chceme milovat čistě a čestně, dát jí své srdce aby bylo v bezpečí

Místo toho musíme bojovat s jejími shit testy a snášet nekonečnou drzost s nádechem pohrdání a arogantní femfašistickou nadřazenost, poněkud připomínající chování doměle nadřazené rasy.

Abychom procházeli shit testy, musíme pořád vymýšlet taktiky a nikdy neříkat pravdu, ke které nás drze chce dotlačit. Ženy si přímo vynucují lhaní, aby se uspokojily. Dnes nemá muž v ženě blízkého člověka a druhou polovinu, emocionálně ho neuspokojuje. Je to pro něj pořád jen divný chlap s prsama co s ním pořád bojuje a co je neustále připraven ho emocionálně vydírat. Žena s mužem takzvaně vede “hádky” a chce po něm, aby jí “říkal všechno”…. a za to ho pak uráží a směje se mu.

Shlédnutí: 320