Ženy jsou rozčarovány z velkého neúspěchu myšlenky emancipace. Ta jim slibovala převzetí moci nad vlastním tělem pomocí užití mužů, ale nic se nezměnilo.

Tím, že podle emocionální kaskády ženy nevnímají emoce muže je možné ženám snadno vnutit představu, že muž je slepě bude následovat v jejich rozhodnutích. Místo vytvoření armády pohlavních robotů ale ženy stále mohou určit jen a jen to, kdo se s nimi vyspí, případně kdo je otěhotní. Ale poslušnost či lásku vnutit nemohou.

Aby se tento neúspech ženské emancipace maskoval, ženy rády muže uráží. Jednou z shit testových urážek je konstatování, že asi nemůžou sehnat věrného muže, protože každý na koho narazí je z principu lovec, kterému je jedno co dělá, hlavně že loví dál a dál. Snaží se tak zamaskovat svůj vlastní neúspěch, že totiž koho pustili do postele, ten pouze využil tu nabídku, ale dále nesloužil.

Muž ale není bezduchý lovec. Muž prostě hledá a musí najít tu, která ho bude nejvíc těšit a ze které udělá matku své rodiny, protože nic jiného po něj nemá cenu. A v hledání té pravé mu žádná ženina aktivita a rozhodování NEPOMŮŽE.

Shlédnutí: 315