I otcové zpracovaní propagandou femfašizmu dávají svým dospělým synům chybné a zničující rady.

Jednou z těchto rad je pouhá chybná úvaha, že žena se stává pro muže lepší tím jak stárne. Je to ale stejný nesmysl jako hnát do armády starší muže. Žena od nástupu své dospělosti se dostává na trvale sestupnou dráhu své schopnosti EMOCIONÁLNĚ USPOKOJIT MUŽE.

Pro emocionální uspokojení muže není nic vhodnějšího, než mladičká dívka kterou může milovat celým srdcem a udělat z ní středobod svého zájmu a své milované rodiny. S mnohokrát oklamanou starší ženou, která díky neustálé konfrontaci potřeb svého těla s destruktivní naukou druhé morálky, už muž zažije pouze smlouvání, pochybné a ponižující partnerství, a neustálý boj o mužská práva, které taková žena chce mít. Společné soužití se starší ženou tak má mnohé aspekty soužití homosexuálního.

Ve femfažizmu existuje proti tomuto odboj, a tím je zesměšňování a výsměch. Typický mechanizmus syntetického shit testování mužů. Muži jsou zesměšňování pojmem “Druhá Míza”, což je veskrze ponižující označení kdy údajně stárnoucí muž touží po mladém masu. Toto hanlivé označení šíří jen a pouze zhrzené stárnoucí ženy. Pojem “druhá míza” v podstatě popisuje fakt, že emocionálně uspokojit a nastartovat muže k touze po rodině a otcovství dokáže pouze mladá žena a žádná jiná.

Shlédnutí: 279