Stárnoucí ženy využívají vaší hormonální saturace po rozchodu s mladou dívkou

Mladá dívka vyvolá v muži hormonální bouři. Tělo mladé dívky si žádá oplodnění a uvedení do role matky, protože se nachází v relativně krátkém období, které je pro prvorodičku BEZPEČNÉ. Po překonání tohoto období začne celý systém ženy vylučovat feromony, které už nenutí k oplodnění, protože tělo ví, že už by to bylo NEBEZPEČNÉ.

Zcela podvědomě tak ženy na konci své plodnosti chtějí manipulovat muže, kteří právě vzdávají svůj boj o zcela plodnou dívku. Takový muž má vysoce saturované hormony, které mění jeho myšlení směrem ke vztahové zodpovědnosti a k lásce k dětem. Stárnoucí žena podvědomě ví, že tyto feromony již nevylučuje ani tak hormonálně nepůsobí, ale tato situace je jediná šance jak na sebe muže upoutat. Pokouší se mu v mozku nahradit výpadek skutečně chtěné dívky.

Pudový systém zcela vládne emocím

Manipulace a citové vydírání, dvě základní ženské sexuální strategie. Ženy přirozeně využívají koordinace svých vzájemných aktivit a z Vašeho chování vycítí příležitost dosáhnout uspokojení svého těla. Pokud zachováváte i příliš jasně citelnou digitální stopu a je snadné zjistit Vaší vztahovou situaci, velmi jim to usnadní akci.

Díky téměř mimosmyslové citlivosti ženského období můžete pozorovat jev, že v období vaší emocionální slabosti po ztrátě největší lásky náhle začnete nepřirozeně rychle získávat ženy do postele. Ženské tělo prostě cítí, že kdyby Vás zrovna teď zaujaly, že jejich strategie může hned nasadit citové vydírání kterému nebudete schopen čelit a rychle zaujmou roli té, co odešla a vše půjde ráz na ráz. Protože jste ve stavu plné mužské emocionální připravenosti.

Shlédnutí: 151