Vyjma vyjímečných případů, kdy tvůj koníček je zcela stejný jako její, je její zájem o tvé koníčky zkoumáním velikosti pavího ocasu.* Nezkušení muži jsou mnohdy naivně velmi okouzleni, jak se jejich přítelkyně snaží do jeho aktivit proniknout a sdílet je. To je ale úsměvná iluze.

Žena sleduje tvé “volnočasové” aktivity, sleduje jak se bavíš když už nemusíš vydělávat na svůj životní standard, který si předtím obhlédla a zalíbil se jí. Žena zjišťuje, kolik máš volného času mimo práci a zda budeš mít dostatek času a volných zdrojů, které by si mohla nárokovat.

V okamžiku, kdy už si je žena jista, že tě JAKÝMKOLIV způsobem zavázala (dnes a v budoucnu především samosnubnost) do svého vlivu, zájem o tvé koníčky jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizí. Zato ona už ví přesně, kolik máš volného času a peněz na utrácení.

Pokud toto víš, jsi zase o jeden krok dále v umění rozpoznání ženské manipulace a k ochraně své vlastní identity před destruktivním vlivem rovnoprávných emancipovaných žen.


  • Pokud samec ze zvířecí říše dokáže přežít a prosperovat s nepraktickými a omezujícími pohlavními atraktory, znamená to, že má dostatek energie navíc.

Zhlédnutí: 354