Každá dostává stovky penisů

Každá žena, která se vystaví na internetu, dostává desítky až stovky obrázků penisů a přímé nabídky na sex. Je to způsobeno podstatou Internetu. Takový způsob komunikace lidé chtěli celá tisíciletí a tak ho dnes máme.

Způsobuje to znechucení žen a vážně to narušuje jejich vztah k mužům v realitě. Prostě se připravte na to, že s Vámi bude kočička často mluvit v množném čísle: “… jó, tohle vy všichni chcete”. A kdykoliv ji budete chtít sáhnout na kolínko, obviní Vás, že jste stejný jako tisíce dalších a chcete nudně jen pořád to samé.

Rada: Nemluvte s ní o sexu ale co nejdříve jí to udělejte. Díky znechucení ženy souloží mnohem méně než je zdrávo a hrozně to potřebují. Nesmí se o tom ale mluvit, protože keců ó souloži si na internetu užije dostatek.

A pozor!: Když chcete holku pohladit po zadku, skutečně nejste odpovědní za to, že jí toto přání napsalo už tisích mužů dnes! Řekněte jí, že je to její vina, že se vystavuje bombardování oplzlostí. Je to tím, že nedodržuje duševní hygienu. A prostě si svým vystavováním na internetu toho bere moc.

Shlédnutí: 308