Shit testuje Vás ještě dřív, než Vás pozná

Internet a jeho seznamky akcelerují ženský shit testing do takové rychlosti, že se čím dál tím více projevuje i v “inzerci”. Tento shit test má v sobě samozřejmě onu klasickou dávku arogance a pohrdání a je VŽDY formulován aby zněl CHLAPSKY.

Zajímavé je, že jeho pisatelky si neuvědomují, že na takovou formulace se ozve buď ultra profesionální drtič žen a nebo blázen, který to nečte. Je jasné že inzerátem chtělo jejich podvědomí říci “kdo má koule ať mě pořádně vypráská”, ale ve skutečnosti už je zacyklená v kolobehu chci přesně to co nechci.

Typickou formulací, kterou žena chce do “inzerátu” napsat je: “Pokud jsi debil, tak mi nepiš”

Žádná holka si neuvědomí, že kdyby v krámě bylo napsáno: “Tyhle kalhotky si koupí každá, co není uplná kráva”, že by JÍ to taky urazilo.

Jenže ženy tu nejsou proto aby chápaly emoce muže. Uráží nás přesně tolik, jak jsme jim to dovolili a naučili. Jen mi jsme je ve školách a v televizi vyučili, že se mají pokusit vládnout naší civilizaci a zařídit další směřování našeho pokolení. Ženy se chovají stejně jako by byli skupina náctiletých dětí vládců, jejichž rodiče je opustili a ony se mezi poddanými snaží ovládat stát.

Pár příkladů


Ahoj,jmenuji se Lucka a jsem máma jednoho puberťáka.🙂 K ušetření našeho času: Nehledám přivýdělek, povyražení a podobné to návrhy, které mě uráží. Nereagují na oslovení KOČKO, KRÁSKO a SEXY…. Kluci z posilovny co se pyšní s pekáči buchet a svaly před zrcadlem..pak i ty ,co vlastní v ruce láhev/lahváče a mají výraz mega borce,tak ty nemusím. Kluci, vy co jste zadaný, nepište mi! Je Vás tu BOHUŽEL dost a číst, jak Vám doma chybí sex a vůbec, jak jste doma nespokojený, je ubíjejíci. Nejsem psycholog a pro Vás ani TA kámoška. Ihned jste hozeny do škatulky s označením “Blbci”

Shlédnutí: 331