Dívky si díky mužské výchově myslí, že mají z 50% mužskou roli v rodině

Dívky zmatené výchovou v muže nikdy nebyly seznámeny s pravidly rodinné emocionální kaskády. Tím, že byly výchovou vmanipulovány do mužské role, myslí si, že mají povinnost vyhledat si partnera a založit rodinu. Žádná holka ale nemá šanci založit něco víc, než stát se svobodnou matkou.

Mladá dívka je pro muže krásná, je snadné bez znalosti pravdy upadnout do pasti jejího těla a uposlechnout její lákání. Jelikož se dívky o mužské emoce přirozeně nestarají, v dnešní době jim nevadí, že ulovily muže, kteří je nemilují pravou láskou. Úplně holkám stačí, že muž s nimi souloží. Tím si myslí, že muž je zcela uspokojen, podobně jako jejich pejsek který je spokojen když je vyvenčený a má misku s jídlem.

Všechny takzvané porušené vztahy současnosti a nefunkční rodiny jsou způsobeny výše uvedeným jevem. Stížnosti na univerzálně neschopné muže současnosti jsou pouhým popisem toho, jak se chovají muži ve vztahu s dívkou, která není jejich srdcovou volbou.

Bičova rada: Život ženy dokáže naplnit pouze muž, který si jí vyvolil jako svou srdcovou volbu. Vědomě a zodpovědně. Ve všech ostatních případech se žena svou snahou nějakého muže zmanipulovat jen úplně oddělá a dosáhne maximálně na pozici svobodné matky.

Móda ženské rovnoprávnosti ubližuje mužům, nejvíce ženám a dětem

Samotný fakt, že celá myšlenka ženské rovnoprávnosti ubližuje skoro více ženám a navíc bere dětem rodinu, je natolik skandální, že se o tom prakticky vůbec nesmí mluvit.

Kaskáda rodinné emocionální závislosti

Shlédnutí: 186