Ženské srdce přijalo elektronickou komunikaci netělesnou jako žíznící přijímá láhev vody. Jako by celá tisíciletí čekalo jen na TOTO. Je to ale iluze, daná obrovským individualizmem dnešní doby, kdy ženy prostě tráví čas samy místo aby byly celý den pospolu u nějakých ženských prací. Elektronika nabízí nejen kompenzaci, ale dokonce ještě předčí slovní šíření skupinové informace. Informace dnes ženy na facebooku sdílí tisíckrát rychleji, než se dříve drbalo na vesnicích.

Zde máte příklad: Vaše přítelkyně po Vás chce, abyste se k ní “veřejně přiznal”. Zdaleka jí nebude stačit, že absolutně každému z vašich blízkých řeknete, že s ní chodíte. (Ono to také většinu normálních lidí moc zajímat nebude) Přítelkyně po Vás bude chtít, abyste tuto informaci šířil plošně, do anonymního internetu, kde bude volně dohledatelná. Samozřejmě to ona chce proto, že tím komunikuje se sokyněmi a pokouší se je detekovat. To je jediný důvod proč to chce, získat pro sebe sexuální výhodu pro lepší manipulaci. Pokud se ostatní stáhnou, může manipulovat lépe.

Patologická “hmyzí” forma současné propagace ženské sexuální strategie

Děsivé ale je, že ženy přijaly elektronickou komunikaci jako naprosto přirozenou věc s úplně stejnou hodnotou jako fyzická komunikace. Tím do své psychiky přidaly absolutně nelidské zrůdnosti. Například to, že se propagují před muži nikoliv skutečným vystupováním jako příslušnice čeledi savců a fyzické bytosti, ale v nejvyší míře se propagují podobně jako HMYZ, vysílají své “elektronické feromony” v podobě anonymně plošně šířených fotografií na internetu pro celý svět. Bohuže, s tím světem pak i komunikují neomezeně fyzickými možnostmi těla. (Například pořád vedou hovory s mnoha muži najednou). Na tento způsob hmyzí sexuality není absolutně stavěný lidský mozek a vede to o okamžité degradaci myšlení.

 

 

Shlédnutí: 201