Filmy propagandy Druhé morálky ukazují fikci jak žena ovládá muže sexem

Ženy pořád naráží na rozpor. femfašizmus sice slibuje, že po tom co někomu dají sex ho můžou začít ovládat, v praxi se jim to ale neosvědčuje.

Dost dlouho si ženy ve femfašizmu myslely, že nabízením sexu a jeho poskytováním mohou ovládat svůj život a zakládat rodiny jako muži. Tato v podstatě pomatená teorie bláznů se ženám podvědomě líbila. Byla to taková móda.

Trochu ženy zapoměly, že i ony samy potřebují souložit a že neúprosná matematika jde proti nim. Nyní je to tak, že žen které zoufale potřebují souložit je nesmírně mnoho, takže nabídkou sexu se nedá nikdo ovládat. Ta nabídka totiž už není ničím vyjímečná, neosouložených dívek a žen je přebytek. Snadné nabízení sexu v ročním cyklu se pak slangově nazývá “kurvení”.

Dříve tak úspěšné krediťačky, které souložily za kredit do mobilu mají čím dál tím menší uplatnění, neboť i všechny ostatní dívky už musí souložit zdarma.

Samozřejmě že chybu na své straně si přiznat nemohou. Ale po mnoha a mnoha pokusech o takzvané seznámení, kdy poskytly sex v podvědomé snaze převzít události do své režie, ale dochází k velkému rozčarování.

Připadají si náhle něčím podvedené, jako “holky na jednu noc” už nechtějí být

Tím je femfašizmus dostal do pasti a nabízí jim uzavření pasti pomocí další propagandy. Femfašizmus nabízí nauky o tom, že vše je vina mužů.

Shlédnutí: 318