Každá hádka se ženou, která nějakým způsobem souvisí s její pohlavní rolí, je vždy převážně založená na jí na tónu jejího hlasu a na emocích které se snaží žena vyvolat.

Muži si naivně myslí, že žena je tak hloupá, že si při hádce odporuje sama sobě díky své nízké inteligenci. Naopak. Žena si tím muže snadno prozkouší a on o tom ani neví. Logické rozpory žena podvědomě používá schválně a je to obratný pohlavní test na muže. Muž reaguje podrážděně a tak hluboce se začne věnovat rozboru té logické nesrovnalosti, že při tom zcela jasně ukáže city, které k té ženě chová. Buď vše překousne a snaží se jí vyhovět, a nebo jí vynadá a rozlobí se na ní. Každopádně zcela odkryje všechny karty a žena je spokojená – zjistila naprosto přesně, jak hluboce může onoho muže manipulovat. Tedy jak silně je na ní emocionálně vázán.

Když se žena hádá kvůli své pohlavní roli, vždy se snaží působit manipulativně. Logické argumenty vůbec nepoužívá. Velmi často si dokonce žens přímo odporuje, a to dokonce pocitově záměrně. Žena podvědomě ví, že vnitřní rozpor logiky jejích požadavků vyvolá u muže silnou reakci. Z vyznění té reakce pak žena snadno pozná, jaké místo hraje v emocionálním světě tohoto konkrétního muže.

Zhlédnutí: 1535