Facebook, internetové seznamky a ostatní sociální sítě jsou příčinou rozpadu rodin

Vysvětlení, proč tomu tak je:

Elektronická komunikace NENÍ OMEZENÁ fyzickým světem jako komunikace přirozená. Každý má možnost přijímat a vydávat informace bez nutnosti někam jít, obléknout se, slušně vystupovat. Nemusí dokonce ani vypadat přitažlivě pro druhého. Stačí dobrá či kradená fotografie, která neprozradí nic. Psát je možné okamžitě, kdekoliv. Bez umytí, upravení, vyjítí do společnosti. Přijímat je možné kdykoliv, v neomezeném množství, vzájemní pisatelé o sobě nevědí. To ve fyzickém světě vůbec není možné. Není možné aby u dívky co se válí v posteli stálo dvanáct mužů a každý si myslel, že je s ní jen sám.

To co je možné za obludnosti na internetu v reálném světě vůbec nejde udělat. Staví to lidskou psychiku před takové výzvy, kterým už není možné se postavit. Je to zásadní porušení pravidel duševní hygieny, které vede k duševní epidemii celé společnosti a k rozpadu mezilidských vztahů.

Na internetu už se posílání sexuálních nabídek vymknulo jakékoliv kontrole

Na internetu díky rychlosti a lidským neukojitelným pudům dostávají mezipohlavní kontakty obludné rozměry. Dívky dostávají stovky obrázků ztopořených penisů už od 7. třídy. Dostávají nabídky peněz za sex, které není možné nijak filtrovat ani kontrolovat. Na facebooku je snadné zkouknout všechny dívky základní školy včetně jejich intimních fotek a od všech získat kontakt a podrobný popis toho, kde se pohybují a co si myslí.

A to vše by ve skutečném světě nebylo možné. Představte si nadrženého muže jak si jde vypůjčit do sborovny třídní fotky všech děvčat a vyžádá si jejich soukromé snímky. A pak požádá učitelku, aby každé doručila intimní nabídku. Toto je absurdní a úchylná představa, nicméně na internetu zcela běžná věc která se děje a bude jí čím dál tím více.

Proto není vůbec možné srovnávat podmínky seznamování v době Před Internetem a v době Internetové. Doba Internetová udělá ze seznamování trapnou věc, úplné minové pole různých nechutností, beznaděje a nekonečné promiskuity.

Komunity, které jsou vlivu elektroniky ve vztazích vystaveny nejdéle, už vztahy prakticky vzdaly. Například Japonsko. Proč tomu tak je? Protože:

Elektronika učí pohrdání, vynucuje si lhaní, trénuje bezohlednost a neúctu

Elektronika naučí i tu nejcudnější dívku drsně odpálkovat dospělého muže, chovat se beztrestně arogantně. Přímo vybízí k trénování sebenabízení, vydírání, obchodování se sexem.

V prostředí elektronické komunikace nefungují normálně a přirozeně žádné důležité části lidského vztahového chování. Nefunuje namlouvání, nefunguje chození, nefunguje dokazování věrnosti, nefunguje nutné odloučení partnerů pro vzájemné znovunalézání. Elektro

 

Shlédnutí: 388